Podziękowania dla wspierających projekt Gry Wstępnej

Kochani!

 

Dzięki Waszemu wsparciu GRA WSTĘPNA w końcu ujrzała światło dzienne! Bardzo Wam dziękujemy za zaufanie i konkretne zaangażowanie finansowe, dzięki któremu mogliśmy zrealizować ten tak długo oczekiwany projekt! Od naszej akcji na Wspieram.to minęło już kilka miesięcy. 

 

Zakończyła się ona ogromnym sukcesem – zakładana kwota podstawowa została zebrana w ciągu pierwszej doby, a potem liczba wspierających systematycznie się zwiększała aż do… wybuchu pandemii, który pokrzyżował nasze plany. 

Odczuliśmy to wszyscy dotkliwie. Koniec zbiórki, który zazwyczaj wiąże się z kolejną ogromną falą wpierających był bardzo mało dynamiczny. No i wszyscy nasi partnerzy bardzo zwolnili tempo pracy, w związku z czym GRA WSTĘPNA pojawia się z dwumiesięcznym opóźnieniem. 

 

Dziękujemy Wam za cierpliwe czekanie na nią wraz z nami! Wierzymy, że gra wniesie w Wasze życie wiele radości, szczęścia, spełnienia i miłości! Że wzmocni Waszą wzajemną znajomość i przyjaźń!

 

Lista osób wspierających dostępna tutaj.

W czasie ostatnich prac nad grą przyszedł nam do głowy jeszcze jeden pomysł – gdybyście chcieli kupić GRĘ WSTĘPNĄ komuś bliskiemu, możecie skorzystać ze specjalnej karty rabatowej, którą znajdziecie wśród kart w pudełku. Możecie też po prostu udostępnić kod komuś, kto się z tego ucieszy.

Zapraszamy Was do naszego sklepu. Oprócz GRY WSTĘPNEJ znajdziecie tam pierwszą grę Oli Sulej – bestsellerowe PYTAKI, a w kolejnych tygodniach nowości – pełne treści artykuły o wartościowym czasie z dziećmi i pięknym życiu kobiet.  Planujemy dodawać stopniowo nowe produkty wspierające rozwój osobisty, relację we dwoje i życie rodzinne.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie!

 

– Ola Sulej, Zuza i Augustyn Stryjczakowie

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj 10% rabatu na pierwsze zakupy!