xmas-stars

Święta

to magiczny,
rodzinny czas.

InteGRAcja sprawi, że będzie
jeszcze bardziej wyjątkowy.
Super cena! 110 zł 149 zł

W zestawie jeszcze taniej!

xmas-hero

InteGRAcja to idealny pomysł na świąteczny prezent. Podaruj swoim bliskim jeszcze więcej szczęścia i radości w ten magiczny czas.

Zamów już teraz, aby nie martwić się czy przesyłka dojdzie na czas.

5
5
1
cards
ornaments_2_bf

Co to za gra?

Integracja to gra karciana, która została stworzona przede wszystkim z myślą o dobrej zabawie i masie śmiechu. Dzięki niej, nawiążesz nowe relacje, pogłębisz te już istniejące, dowiesz się nowych rzeczy o swoich znajomych, znajdziesz sposób na udaną rozmowę z nastolatkiem i przełamiesz pierwsze lody na imprezie firmowej, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy.

integracja_bf
xmas-couple-1
Akcja integracja polega na odpowiadaniu na pytania oraz wykonywaniu zadań znajdujących się na odwrotach kart (Uwaga! Nie wszystkie należą do najprostszych). Karty są podzielone na różowe – karty integracji idealne podczas zabawy ze znajomymi i na imprezach firmowych, oraz żółte – karty intymne, które lepiej dodać do rozgrywki w nieco bliższym gronie. Wygrywa osoba która zdobędzie najwięcej punktów podczas gry i zostaje tym samym królem/królową integracji. Rozgrywkę można również urozmaicić korzystając ze specjalnych kości dołączonych do gry, które wprowadzają nowe zasady oraz dodatkową porcję śmiechu.

Dla kogo?

Akcja integracja to wspaniała forma spędzenia czasu dla:
  • znajomych
  • przyjaciół
  • współpracowników
  • rodziny
Jak sama nazwa wskazuje, nasza gra sprawdzi się idealnie wszędzie tam gdzie potrzebna jest inteGRAcja. Rozgrywka przebiega najsprawniej, kiedy zasiądzie do niej od 3 do 10 osób (Powyżej 16 lat)

Elementy gry

xmas-star
  • 180 kart (142 kart integracji oraz 38 kart intymnych)
  • Sześcienna kość akcji
  • Dwunastościenna kość postawy
  • Dwudziestościenna kość intonacji
  • Instrukcja przebiegu gry

Opinie

Kup w zestawie z inteGRAcją

289,99 zł 348,99 zł

Gra wstępna + InteGRAcja

Gra, dzięki której przeżyjecie prawdziwą przygodę w swoim związku. Proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje lub w gronie zaprzyjaźnionych par dadzą Wam okazję poznania się w nieoczywistych aspektach i budowania dobrej, przyjaznej, głębokiej więzi. Zabawne i ciekawe zagadki pozwalające sprawdzić wzajemną znajomość.

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
xmas-pack-1
kosci
pytaki_integracja_pack
219 zł 269 zł

Pytaki + InteGRAcja

Absolutny fenomen na polskim rynku. Autorski pomysł zrealizowany od podstaw przez Olę Sulej, który stoponiowo, dzięki wydawniczemu zaangażowaniu Michała Kreczmańskiego, osiągnął skalę, przed którą chylą głowę Ci co zęby zjedli na planszówkach. Ten bestseller może pochwalić się ponad 50 tys sprzedanych egzemplarzy.

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
399,99 zł 468,99 zł

Gra wstępna + Pytaki + InteGRAcja

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
22
24
349,99 zł 398,99 zł

Gra Wstępna Basic + Pytaki + InteGRAcja

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
269,99 zł 319,99 zł

Gra wstępna + Pytaki

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
23
xmas-video-1
xmas-video-3

Zostań królem inteGRAcji

Odtwórz wideo

Mówią o nas

5osób ogląda ten produkt

Właściciel sklepu internetowego AkcjaRelacja.pl, „Moc Słowa” Sp. z o.o. z siedzibą w Rżyska 6, 05-250 Radzymin jest wpisany do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000784415, gdzie znajdują się akta rejestrowe spółki. NIP: 1251693515. REGON: 383229680.