ornament-2

Gra twórców
karcianych
bestsellerów

takich jak Pytaki
oraz Gra Wstępna
Cena gry w przedsprzedaży 110 zł 149 zł
hero_image_2

InteGRAcja to wspaniały pomysł na wyjątkowy prezent z okazji urodzin, spotkania ze znajomymi czy wizyty u kuzynostwa. Bo każda chwila jest wyjątkowa i każdą można celebrować!

cards

Co to za gra?

Integracja to gra, która umożliwia dobre i przyjemne spędzenie czasu w gronie kilku czy kilkunastu osób bez względu na to jak dobrze się one znają. Dzięki niej bez wysiłku nawiążesz nowe relacje, w ekscytujący sposób pogłębisz te już istniejące, znajdziesz sposób na udaną rozmowę z nastolatkiem, przełamiesz pierwsze lody na imprezie firmowej i… sam się zastanowisz nad paroma intrygującymi zagadnieniami. A wszystko to w luźnej atmosferze dobrej zabawy.
co_to_za_gra
co_to_za_gra_2
InteGRAcja polega na odpowiadaniu na pytania oraz wykonywaniu prostych zadań. W grze znajdują się dwa typy kart. Różowe – karty integracji – są idealne do zabawy ze znajomymi i na imprezach firmowych. Żółte – karty intymne – proponujemy dodać do rozgrywki w nieco bliższym gronie. Nie są one w żaden sposób niesmaczne i nie dotyczą tematów bardzo osobistych. Po prostu zapraszają do większej otwartości na którą nie musimy mieć ochoty w gronie osób, które mniej znamy. Za udzielenie odpowiedzi na pytanie (lub zrealizowanie zadania z karty) dostajemy punkty zgodnie z liczbą widniejącą na karcie. Wygrywa osoba która zdobędzie najwięcej punktów podczas gry i zostaje tym samym królem/królową integracji. Rozgrywkę można również urozmaicić korzystając ze specjalnych kości dołączonych do gry, które wprowadzają dodatkowe zasady oraz dodatkową porcję śmiechu.

Dla kogo?

Akcja integracja to wspaniała forma spędzenia czasu dla:
  • znajomych
  • przyjaciół
  • współpracowników
  • rodziny
Jak sama nazwa wskazuje, nasza gra sprawdzi się idealnie wszędzie tam gdzie potrzebna jest inteGRAcja. Rozgrywka przebiega najsprawniej, kiedy zasiądzie do niej od 3 do 10 osób (Powyżej 16 lat)

Elementy gry

  • 180 kart (142 kart integracji oraz 38 kart intymnych)
  • Sześcienna kość akcji
  • Dwunastościenna kość postawy
  • Dwudziestościenna kość intonacji
  • Instrukcja przebiegu gry
hungry-student-opens-mouth-widely-while-sees-delicious-slice-pizza-wants-eat-dressed-white-shirt-models-against-yellow-wall-positive-woman-with-junk-f
Group-68

Zostań królem inteGRAcji

Odtwórz wideo

Kup w zestawie z inteGRAcją

289,99 zł 348,99 zł

Gra wstępna + InteGRAcja

Gra, dzięki której przeżyjecie prawdziwą przygodę w swoim związku. Proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje lub w gronie zaprzyjaźnionych par dadzą Wam okazję poznania się w nieoczywistych aspektach i budowania dobrej, przyjaznej, głębokiej więzi. Zabawne i ciekawe zagadki pozwalające sprawdzić wzajemną znajomość.

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
gra_wstepna_integracja
kosci
pytaki_integracja
219 zł 269 zł

Pytaki + InteGRAcja

Absolutny fenomen na polskim rynku. Autorski pomysł zrealizowany od podstaw przez Olę Sulej, który stoponiowo, dzięki wydawniczemu zaangażowaniu Michała Kreczmańskiego, osiągnął skalę, przed którą chylą głowę Ci co zęby zjedli na planszówkach. Ten bestseller może pochwalić się ponad 50 tys sprzedanych egzemplarzy.

Do końca promocji pozostało:
:
:
Darmowa dostawa w 24h
ornament-1

Opinie

Mówią o nas

6osób ogląda ten produkt

Właściciel sklepu internetowego AkcjaRelacja.pl, „Moc Słowa” Sp. z o.o. z siedzibą w Rżyska 6, 05-250 Radzymin jest wpisany do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000784415, gdzie znajdują się akta rejestrowe spółki. NIP: 1251693515. REGON: 383229680.